Jautājumi & Atsauksmes

Pieteikuma forma

Uzņēmuma nosaukums
Reģ. Nr.
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Tālrunis*
Aizdevuma summa (EUR)
Patērētāja ienākumi (EUR)
Kopējās citu kredītu saistības (EUR)
Īpašuma veids
Īpašuma adrese

Piekrītu saņemt jaunumus no SIA "Latvijas Hipotēka"

Piekrītu, ka manis sniegtā informācija var tikt nodota SIA "Latvijas Hipotēka" sadarbības partneriem piedāvājuma izvērtēšanai.

Lauki, kas atzīmēti ar (*) jāaizpilda obligāti.

Kredīts mājokļa remontam

Remontdarbiem un jebkādiem labiekārtošanas darbiem

Kredīts, ar kura palīdzību variet atjaunot savu dzīvesvietu vai realizēt vērienīgus būvniecības darbus savā īpašumā. Visbiežāk šo hipotekāro kredītu izvēlas klienti, kuri vēlas veikt remontdarbus kādā no saviem īpašumiem.

  • Kredīta apjoms: līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības
  • Termiņš: līdz 10 gadiem
  • Nodrošinājums: Nekustamais īpašums
  • Procentu likme: Tiks piedāvāti vairāki risinājumi, ļaujot klientam izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Juridiskā palīdzība

Dokumentu sagatavošana

Sniedzam juridisko palīdzību dažādu dokumentu sagatavošanā.

  • Dokumentu sastādīšana un saskaņošana mantojuma gadījumā;
  • Dokumentu sastādīšana un saskaņošana privatizācijas gadījumā.

 

Jūsu ieguvumi izvēloties šo kredīta veidu:

Esošās dzīvesvietas estētisks uzlabojums.
Iespēja paaugstināt īpašuma vērtību.
Radīsiet patīkamu un mājīgu dzīvesvietas vidi.

 

Kredīts mājokļa remontam ir kredīta veids, kuru klients izmanto, lai remontētu savu dzīvesvietu. Ja gadījusies situācija, ka uzkrājumi nav veikti un lieku finanšu līdzekļu nav, klientam ir iespējams kredīts remontam.

Lasīt vairāk...

Kredītu klients var izmantot savām vajadzībām uzlabojot stāvokli kādā no saviem īpašumiem, kā piemēram: mājā, dzīvoklī vai telpās, kurās veic uzņēmējdarbību. Klients pieteikties kredītam SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapā, kur, aizpildot pieteikumu saņems informāciju uz norādīto kontakttālruni vai e-pastu par turpmāko sadarbības modeli. Kredīts mājokļa remontam iespējams tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu (zemi, dzīvokli vai māju) un kredīts iespējams no 21 gada vecuma.

Bieži klients jau ir aizņēmies noteiktu summu, bet laika gaidā secina, kā vēlas labiekārtot vidi, kurā uzturā, līdz ar to nepieciešami papildus finanšu līdzekļi un klients vēršas pie kreditora, jo nepieciešams kredīts mājokļa remontam. Izvērtējot nekustamo īpašumu, kas tiek veikta ar sertificētā vērtētāja starpniecību tik piešķirts vai atteikts kredīts remontam, atteikts var tikt situācijā ja ieķīlātais objekts ir sliktākā stāvoklī kā tas bijis sākotnēji vai veikti kādi pārbūs darbi, kas nav saskaņoti ar kreditoru, savukārt kredīts tiek piešķirts, ja klients kvalificējas visiem nosacījumiem. Pirmajā gadījumā kredīts mājokļa remontam nebūs iespējams un ja nepieciešami papildus finanšu līdzekļi klientam būs jāveic pārkreditācija vai jāmeklē kāds cits risinājums.

Maksājuma grafiks galvenokārt tiek saskaņots ar klientu, pielāgojoties klienta spējai un vēlmei par ikmēneša maksājuma apjomu. Kredīts mājokļa remontam neuzliek klientam papildus izmaksas darījuma slēgšanas brīdī, jo notariālie pakalpojumi un citas izmaksas kas var būt saistītas ar darījuma slēgšanu tiek apvienotas vienreizējā komisijas maksā par kuru klients savlaicīgi tiek informēts. Saprotot, ka kredīts remontam ir vienīgais risinājums, lai uzlabotu mājokļa stāvokli, klientam pēc labiekārtošanas iespējams īpašumu pārdot par augstāku summu, tādējādi kredīts mājokļa remontam kalpo kā ilgtermiņa investīcija nekustamā īpašuma vērtībai. Pēc labiekārtošanas īpašumam būs augstāka vērtība un klientam būs iespēja to pārdot, ja radīsies nepieciešamība un no iegūtās summas atmaksāt aizdevumu un iegādāties citu nekustamo īpašumu.

Kredīts remontam tiek izsniegts no viena līdz desmit gadiem, termiņš ir atkarīgs no klienta vēlmēm un summas, kuru klients aizņemas. Tikšanās laikā klientam tiek piedāvāti viņam piemērotākie risinājumi, lai kredīts mājokļa remontam būtu pārdomāt un labi izvērtēts solis, nevis bezatbildīga aizņemšanās. Pēc tikšanās klientam ir iespēja izvērtēt piedāvājumu un salīdzināt to ar citiem, lai pieņemtu gala lēmumu. Lai uzzinātu vai kredīts mājokļa remontam ir piemērotākais risinājums Jums, aicinām apmeklēt mūsu mājas lapu www.latvijashipoteka.lv un iepazīties ar informāciju vai aizpildīt pieteikumu, vai zvanīt uz bezmaksas uzziņu tālruni, lai uzzinātu sev vēlamo informāciju. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.