Jautājumi & Atsauksmes

Pieteikuma forma

Uzņēmuma nosaukums
Reģ. Nr.
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Tālrunis*
Aizdevuma summa (EUR)
Patērētāja ienākumi (EUR)
Kopējās citu kredītu saistības (EUR)
Īpašuma veids
Īpašuma adrese

Piekrītu saņemt jaunumus no SIA "Latvijas Hipotēka"

Piekrītu, ka manis sniegtā informācija var tikt nodota SIA "Latvijas Hipotēka" sadarbības partneriem piedāvājuma izvērtēšanai.

Lauki, kas atzīmēti ar (*) jāaizpilda obligāti.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Kredīts klienta vajadzībām

Kredīta veids, kuru izvēlas, lai segtu steidzamu nepieciešamību. Piemēram, nomaksāt neplānotus izdevumus, iekrātu komunālo maksājumu vai jebkātu citu finanšu nepieciešamību.

Kredītu apvienošana

Apvieno visus kredītus vienā vai veic esošā kredīta pārkreditāciju. Tādējādi iespējams ietaupīt naudu un laiku, jo maksājums tiek veikts tikai pie viena aizdevēja.

Kredīts mājokļa remontam

Kredīts, ar kura palīdzību variet atjaunot savu dzīvesvietu vai realizēt vērienīgus būvniecības darbus savā īpašumā. Visbiežāk šo kredīta veidu izvēlas klienti, kuri vēlas izremontēt ievērojamu daļu, vai arī nelielu teritoriju kādā no saviem īpašumiem.

Kredīts no 2,5% likmes

Kredīts, kuru piedāvājam klientiem, kuri atbilst noteiktiem kritērijiem. Klientam ir jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi, pietiekamiem ienākumiem un bez aktīvas piedziņas lietas.

Kredīts īpašuma iegādei

Kredīts, kuru izmanto jauna mājokļa iegādei. Visbiežāk šo kredīta veidu izvēlas klienti, kuri vēlas iegādāties īpašumu, kurā jau uzturas – to īrē, vai jaunu dzīvesvietu. Aizdevums tiek izsniegts pret īpašumā esošu nekustamo īpašumu.

Pārkreditācija

Pārkreditējot vienu vai vairākus kredītus iespējams ietaupīt laiku un naudu, jo turpmāk maksājums būs jāveic pie viena kreditora.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir kredīta veids, kad klients ieķīlā savu īpašumu par labu kreditoram, kurš aizdod naudu. Šo kredīta veidu iespējams izvēlēties tiem cilvēkiem, kuriem ir zemesgrāmatā reģistrēts īpašums vai tiem, kuri tikai plāno ierakstīt īpašumu zemesgrāmatā, jo SIA “Latvijas Hipotēka” piedāvā juridisko palīdzību dokumentu sagatavošanā. Dažkārt klienti, kuriem nav nekustamais īpašums vēršas ar jautājumiem, kā savu situāciju atrisināt! Piedāvājam bezmaksas konsultāciju, kuras laikā kredītspeciālists secina, piemēram, ka klientam ir radinieks ar īpašumu. Šajā gadījumā, jā radinieks dod piekrišanu un piekrīt ķīlāt savu īpašumu par labu naudas aizņēmējam, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir iespējams.

Papildus informācija »

Lielākoties kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu tiek izvēlēts, kad ātrie kredīti jau vairāki un situāciju nepieciešams risināt. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu tiek izmantots dažādu situāciju risināšanai, kā piemēram:

Šis kredītu veids piemērots ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kuram Latvijā pieder nekustamais īpašums un kurš vēlas aizņemties naudu. Kredītam pieteikties iespējams uzņēmuma mājas lapā. Pēc pieteikuma aizpildīšanas kredītspeciālists izvērtēs pieteikumu un tuvāko stundu laikā ar klientu sazināsies, lai precizētu sev interesējošos jautājumus un uzdotu papildjautājumus, kas palīdzētu izprast īpašuma atrašanās vietu, īpašuma veidu un iespējamo šī brīža tirgus vērtību.

Kā jau iepriekš minēts kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu tiek izsniegts katra klienta vēlmēm un nepieciešamībām. Pirms aizdevuma piešķiršanas tiks izvērtēta katra klienta kredītspēja individuāli, lai piedāvātu piemērotāko risinājumu. Ne visās situācijās, klients atbilst kreditēšanas nosacījumiem un jaunu kredītu tam piešķirt nav iespējams. Šādā gadījumā SIA “Latvijas Hipotēka” piedāvā darījumu ar nekustamo īpašumu. Tas nav kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, bet gan finanšu veids ar nekustamo īpašumu. Izvēloties šādu pakalpojumu, klientam ir iespēja atbrīvoties no parādiem un sakārtot savu kredītspēju. Pēc kredītspējas uzlabošanas klientam ir iespēja meklēt kredītu, lielākoties SIA “Latvijas Hipotēka” šādiem klientiem līguma darbības ietvaros piedāvā kredītu, kas iepriekš minētie nosacījumi ir izpildīti.

Ja klients atbilst nosacījumiem un tas izlēmis, ka kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir viņam piemērots pakalpojums, tiek noslēgts līgums. Darījums tiek noformēts vienā dienā, pāris stundu laikā. Klientam nav jārēķinās ne ar kādiem papildus izdevumiem, jo notāra izdevumi, reģistrācijas maksa u.c. izdevumi, kas saistīti ar darījumu tiek segti ar komisijas maksu, kas iekļauta kredīta kopsummā. Pēc darījuma noslēgšanas klientam nauda tiek pārskaitīta līgumā atrunātajā kārtībā. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu klientam var tikt atteikts vairākos gadījumus. Šajā gadījumā uzņēmumam nav jāpaskaidro iekšējās izvērtēšanas kartība un jāpamato atteikums. Atteikuma gadījumā kredītspeciālists piedāvās darījumu ar nekustamo īpašumu, kas nav kredīts. To, vai darījuma veids klientam piemērots izlemj pats klints pēc konsultācijas.

Lai pieteiktos kredītam pret nekustamā īpašuma ķīlu klientam jāiesniedz detalizēta informācija par nekustamo īpašumu.

  • Dzīvokļa gadījumā- bildes, zemesgrāmata;
  • Mājas gadījumā – bildes, zemesgrāmata;
  • Zemes gadījumā zemesgrāmata un zemes robežu plāns.

Ja kāds no iepriekš minētajiem dokumentiem klientam nav, uz konsultāciju ierasties var tik un tā, jo nepieciešamības gadījumā dokumenti tiks iegūti no publiski pieejamajām datu bāzēm. Iesniegtie dokumenti var tikt nodoti sadarbības partneriem, situācijā, ja tiek piedāvāts starpniecības pakalpojums. Jebkurā gadījumā gala rezultātā klients saņems kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Situācijā, kad klientam nav iespējams ierasties SIA “Latvijas Hipotēka” birojā finansiālu apstākļu vai darba noslodzes dēļ, ir iespējams kārtot darījumu izbraukumā. Šādā situācijā uzņēmuma darbinieki veic izbraukumu un kārto darījumu klientam ērtā pilsētā.

Aicinām zvanīt uz bezmaksas uzziņu tālruni 80 00 99 91 vai rakstīt uz mājas lapā pieejamo jautājumu formu.

Aizņemies atbildīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.