Jautājumi & Atsauksmes

Pieteikuma forma

Uzņēmuma nosaukums
Reģ. Nr.
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Tālrunis*
Aizdevuma summa (EUR)
Patērētāja ienākumi (EUR)
Kopējās citu kredītu saistības (EUR)
Īpašuma veids
Īpašuma adrese

Piekrītu saņemt jaunumus no SIA "Latvijas Hipotēka"

Piekrītu, ka manis sniegtā informācija var tikt nodota SIA "Latvijas Hipotēka" sadarbības partneriem piedāvājuma izvērtēšanai.

Lauki, kas atzīmēti ar (*) jāaizpilda obligāti.

Hipotekārais kredīts

Kredīts privātpersonai

Vairāki kredīta veidi, kuri paredzēti privātpersonai, kā piemēram, kredītu apvienošanai, mājokļa remontam, jauna īpašuma iegādei vai jebkuram citam brīvi izvēlētam mērkim.

Kredīts biznesam

Kredīts paredzēts gan jauniem uzņēmējiem, kuri vēl tikai plāno dibināt savu uzņēmumu, kā arī esošiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami papildus apgrozāmie līdzekļi. Kredītu iespējams noformēt no 2,5% likmes gadā.

Hipotekārais kredīts ir piemērots risinājums ikvienam, kam Latvijā pieder nekustamais īpašums, tas ir ilgtermiņa aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīts klientam tiek piešķirts līdz pat 75% apmērā no ķīlas vērtības un tiek izsniegts personām, kuras sasniegušas vismaz 21 gadu vecumu.

Papildus informācija »

Šajā gadījumā ķīlas vērtība tiek noteikta ar sertificēta vērtētāja palīdzību, apsekojot Jūsu nekustamo īpašumu. Galvenokārt pirmreizēji kredīta pieteikumi tiek izskatīti 24h laikā, sniedzot klientam operatīvu atbildi par iespējamo kredīta piešķiršanu, bet ir arī gadījumi, kad nepieciešama padziļinātāka izvērtēšana, kas var aizņemt līdz par 3-5 darba dienām, šādā gadījumā klients telefoniski tiek informēts par izvērtēšanas termiņu. Uzņēmums kredītu izsniedz visā Latvijas teritorijā.

Hipotekārais kredīts tiek izsniegt katra klienta vajadzībām, kā piemēram:

Tā kā klients pats var izvēlēties mērķi, kam nauda tiek novirzīta klientam nav jāuztraucas par pastiprinātu aizņemtās naudas kontroli. Ja klients vēlas apvienot kredītus, tad tiek piedāvāts risinājums dzēst tos no uzņēmuma puses un klients maksā pie SIA “Latvijas Hipotēka” vai nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu, kuram pašam jādzēš citviet paņemtie kredīti un jāturpina viens maksājums pie SIA “Latvijas Hipotēka”. Kredītu apvienošana ir ļoti pieprasīts pakalpojums, jo apvienojot kredītus pie SIA “Latvijas Hipotēka” klients ne tikai ietaupa laiku, jo maksājums jāveic vienam kreditoram, bet arī naudu, jo procentu likme gada griezumā ir zemāka, par to ikviens var pārliecināties mājas lapā pieejamajā kalkulatorā. Kredīts komunālo parādu dzēšanai ļaus klientam ātri atbrīvoties no komunālā parāda. Mūsu speciālisti ar klientu saskaņos atmaksas grafiku, lai tas būtu izpildām. Savukārt kredīts, kas paredzēts “ātro kredītu dzēšanai” ļaus klientam ietaupīt finansiālos līdzekļus, jo procentu maksājums būs ievērojami zemāks. Ja klients nolēmis veikt savā dzīves vietā remontdarbus, piemērots būs hipotekārais kredīts “mājokļa remontam”. SIA “Latvijas Hipotēka” saviem klientiem nodrošina ātru un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu, klients savas iespējas var uzzināt zvanot uz mājas lapā norādīto bezmaksas tālruni.

Hipotekārais kredīts tiek izsniegt jebkuram klientam, kurš var pierādīt savu kredītspēju un mērķi, kādam kredīts tiks novirzīts. Pēc kredītspējas izvērtēšanas klientam apspriežoties ar kredītspeciālistu tiek piedāvāts viņa gadījumam piemērotākais risinājums. Ja klientu sarunas laikā šis piedāvājums ieinteresē un tad vēlas to pieņemt, līgumus iespējams noslēgt tajā pašā dienā pāris stundu laikā, ja klientam nepieciešams piedāvājumu apdomāt un izvērtēt tas to dara un sazinās ar kredītspeciālistu pēc laika, kad ir pieņēmis lēmumu. Kredīts tiek izsniegts uz noteiktu laiku sākto no viena līdz desmit gadiem, termiņš atkarīgs no summas, kuru klients aizņemas. Galvenokārt maksājuma grafiks tiek saskaņots pielāgojoties klienta vēlmēm un vajadzībām.

Noformējot kredītu:

  • Klientam tiek piemērota vienreizēja pakalpojuma sniegšanas maksa, kura tiek definēta kā komisijas maksa.
  • Slēdzot līgumu klientam nav jārēķinās ar papildus izdevumiem, kā tikai ceļa, lai nokļūtu līdz SIA “Latvijas Hipotēka” birojam.
  • Visi izdevumi, kas saistīti ar līguma slēgšanu, juridiskie pakalpojumi, notariālie pakalpojumi, īpašuma vērtējuma sagatavošana kā arī jebkādi citi izdevumi, kas radušies līguma slēgšanas rezultātā tiek iekļauti komisijas maksā ar kuras apmēru klients tiek iepazīstināts pirmajā tikšanās reizē.

Hipotekārais kredīts tiek izsniegts arī gadījumā, ja persona īpašumu ir mantojusi. šādā situācijā mūsu speciālisti nepieciešamības gadījumā piedāvās palīdzību dokumentu kārtošanā mantojuma gadījumā.

Ja darījums ir noslēgts un klients savas saistības regulāri pilda atbildīgi, nekavējot nevienu maksājumu, bet rodas neplānoti izdevumi, kas steigšus jādzēš, tādējādi tiek traucēta regulārā ikmēneša maksāšana hipotekārā kredīta līgumā. Ja šāda situācija radusies klientam nekavējoties ar iesniegumu jāinformē SIA “Latvijas Hipotēka”, ka tekošais maksājums tik kavēts pamatojot to ar citiem izdevumiem, kā rezultātā izvērtējot iesnieguma saturu un pamatotību tiek izvērtēta iespēja klientam piešķirt “kredīta brīvdienas”, kas kredīta ņēmējam ļauj sakārtot savas finanses un ērtāk plānot gaidāmo kredīt maksājumu. Hipotekārais kredīts tiek izsniegts izvērtējot katra klienta kredītspēju un atmaksas iespējas individuāli vai, gadījumā, kad kredīts tiek formēts un saimniecību – kopumā.

Pirms darījuma slēgšanas tiek izvērtēta ne tikai klienta kredītspēja bet arī klienta kredītvēsture. Izvērtēšana notiek izskatot dažādus kredītu reģistrus un konta pārskatu. Pēc izvērtēšanas klients kvalificējas noteiktam darījuma veidam, ar kura saturu klients tiek iepazīstināts tikšanās laikā. Laba kredītvēsture klientam ļaus iegūt izdevīgākus kredīta nosacījumus (piemēra, zemāka procentu likme). Hipotekārais kredīts bez detalizēta pamatojuma var tikt atteikts klientiem, kuri nespēj pierādīt savu kredītvēsturi un ziņas kredītu reģistros liecina par bezatbildīgu. Visi darījumi starp SIA “Latvijas Hipotēka” un klientu tiek apstiprināti pie zvērināta notāra, kurš atkārtoti pārliecinās par klienta labticību un izpratni par sekām, kas var rasties nemaksāšanas gadījumā.

SIA “Latvijas Hipotēka“ savā mājas lapā iepazīstina ar pakalpojumiem, kurus piedāvā, bet, lai noskaidrotu, kāds hipotekārais kredīts Jums ir vispiemērotākais, lūdzam sazināties ar mūsu kredītspeciālistiem. Kontaktinformācija atrodama mājas lapā www.latvijashipoteka.lv, kur iespējams aizpildīt pieteikuma formu vai zvanīt uz bezmaksas uzziņu tālruni, kur tiksiet savienots ar kredītspeciālistu un nepieciešamo informāciju varēsiet iegūt telefona sarunas laikā. Vienojoties par tikšanos, mūsu kredīt speciālisti sniegs jums bezmaksas konsultāciju, kuras laikā sapratīsiet vai hipotekārais kredīts ir Jums piemērots risinājums un vai varēsiet pildīt savas turpmākās saistības. Tiklīdz būsiet iesniedzis nepieciešamo informāciju, kredītspeciālists Jūs informēs par nepieciešamajiem dokumentiem, kurus jāiesūta, lai pieteikumu varētu izvērtēt līdz galam.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.