Jautājumi & Atsauksmes

Pieteikuma forma

Uzņēmuma nosaukums
Reģ. Nr.
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Tālrunis*
Aizdevuma summa (EUR)
Patērētāja ienākumi (EUR)
Kopējās citu kredītu saistības (EUR)
Īpašuma veids
Īpašuma adrese

Piekrītu saņemt jaunumus no SIA "Latvijas Hipotēka"

Piekrītu, ka manis sniegtā informācija var tikt nodota SIA "Latvijas Hipotēka" sadarbības partneriem piedāvājuma izvērtēšanai.

Lauki, kas atzīmēti ar (*) jāaizpilda obligāti.

Nekustamais īpašums

Finanšu darījumi ar nekustamo īpašumu

Īpašumu uzpirkšana:

  • Ātra darījumu norise.
  • Uzpērkam īpašumus visā Latvijas teritorijā.

 

Kā arī piedāvājam realizēt nekustamo īpašumu klienta vietā:

  • Ja nevariet atrast savam īpašumam pircēju, SIA “Latvijas Hipotēka” nekustamā īpašuma speciālisti Jums palīdzēs.

 

Kredīts pirms īpašuma pārdošanas:

  • Saņem naudu pirms īpašuma pārdošanas ar iespēju atdot to uzreiz pēc īpašuma realizēšanas.

 

SIA “Latvijas Hipotēka” saviem klientiem piedāvā nekustamā īpašuma maiņas iespējas un dzīvokļa remonta pakalpojumus, nepieciešamības gadījumā izsniedzot kredītu tā īstenošanai.

Lasīt vairāk...

Dažkārt nekustamā īpašuma pārdošana ir vienīgais risinājums, ja steidzīgi nepieciešama liela nauda. SIA “Latvijas Hipotēka” saviem klientiem piedāvā risinājumu – nauda pirms nekustamā īpašuma pārdošanas. Šādā gadījumā klients naudu saņem uzreiz un vienojoties ar uzņēmumu vai nu turpina dzīvot īpašumā līdz tam atrasts pircējs vai nekavējoties pārceļas uz citu dzīves vietu un, tiklīdz īpašums pārdots, tiek segta aizņemtā nauda. Klients naudu izmanto savām vajadzībām, bet galvenokārt tas notiek, lai nokārtotu jaunu dzīvesvietu vai veiktu tajā ieguldījumu, piemēram, remontu. Nekustamā īpašuma pirkšana noris sekojoši, SIA “Latvijas Hipotēka” ar klientu noslēdz līgumu, ka klients saņem naudu par īpašumu un uztic vai pats turpina īpašuma tirgošanu. Nekustamā īpašuma pārdošana ir aktuāla arī cilvēkiem, kuri vēlas pārcelties uz mazākām telpām vai mainīt dzīves vietu.

Ne vienmēr nekustamā īpašuma pārdošana ir vienīgais risinājums, lai uzzinātu sev piemērotāko situācijas risinājumu aicinām klientus apmeklēt www.latvijashipoteka.lv iepazīties ar uzņēmuma piedāvājumu, kā rezultātā iespējams aizpildīt pieteikumu vai zvanīt uz bezmaksas uzziņu tālruni. Sarunas laikā klientu konsultants izstāstīs nepieciešamo ja nekustamā īpašuma pirkšana no SIA “Latvijas Hipotēka” puses būs iespējama. Ja nepieciešams, klientu konsultants lūdz iesūtīt papildus materiālus, lai nekustamā īpašuma pirkšana no SIA “Latvijas Hipotēka” puses būtu iespējama. Savukārt, kad klients varēs ierasties ofisā, nekustamā īpašuma pārdošana tiek noformēta pāris stundu laikā darījumu apstiprinot pie zvērināta norāta, kurš atkārtoti pārliecinās vai nekustamā īpašuma pirkšana un nekustamā īpašuma pārdošana ir no klienta puses izprasts solis. Pēc tikšanās klients var izvērtēt vai piedāvātais risinājums ir klientam pieņemamākais. Ja piedāvājums apmierina darījums tiek noslēgts vienojoties par atkārotu tikšanos SIA “Latvijas Hipotēka” birojā. Tālāk, lai nekustamā īpašuma pārdošana noritētu kā parasti, dokumenti tiek iesniegti zemesgrāmatā, kur jāgaida aptuveni nedēļu ilgs zemesgrāmatas apstiprinājums. Informāciju, kad nekustamā īpašuma pirkšana noritējusi saņem gan klients, gan pircējs elektroniski uz e-pastu, tiklīdz reģistrācija noritējusi klients saņem naudu par veikto darījumu un izmanto to saviem ieskatiem, piemēram, jaunas dzīvesvietas iegādei. SIA “Latvijas Hipotēka” savus klientus informē, ja nekustamā īpašuma pārdošana nav vienīgais risinājums, dažkārt ir iespējamam īpašuma maiņa, piemēram, ja klients vēlas pārcelties uz citu rajonu un mazāku dzīvesvietu. Savā ilgajā darbības laikā SIA “Latvijas Hipotēka” saviem klientiem bieži ir piedāvājusi pakalpojumu – nekustamā īpašuma pirkšana, jo, ja klients nespēj izpildīt nosacījumus, lai kvalificētos hipotekārā kredīta saņemšanai. Viens no galvenajiem darbības virzieniem uzņēmuma ir nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana. Tiklīdz klients darījums ir noritējis un īpašums pārdots pa klientam vēlamo summu vai tobrīd iespējamo tirgū klients saņem finanšu līdzekļus ar kuriem turpmāk rīkojas brīvi pēc saviem ieskatiem un nekustamā īpašuma pirkšana ir noslēgusies.

 


Pieteikties konsultācijai variet zvanot pa bezmaksas tālruni 80 00 99 91 vai rakstot uz e-pastu: info@latvijashipoteka.lv