Jautājumi & Atsauksmes

Pieteikuma forma

Uzņēmuma nosaukums
Reģ. Nr.
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Tālrunis*
Aizdevuma summa (EUR)
Patērētāja ienākumi (EUR)
Kopējās citu kredītu saistības (EUR)
Īpašuma veids
Īpašuma adrese

Piekrītu saņemt jaunumus no SIA "Latvijas Hipotēka"

Piekrītu, ka manis sniegtā informācija var tikt nodota SIA "Latvijas Hipotēka" sadarbības partneriem piedāvājuma izvērtēšanai.

Lauki, kas atzīmēti ar (*) jāaizpilda obligāti.

Reversā noma

Jebkura situācija ir atrisināma

 

Ja netiec galā ar maksājumiem, iespējams, ir sakrājušies vairāki kredīti vai parādsaistības, bet nauda šīm saistībām steidzami nepieciešama un jaunu kredītu piešķirt nav iespējams, Jums tiks piedāvāts darījums ar nekustamo īpašumu, kur Jūs savu īpašumu pārdodiet tai par laikā saglabājot atpakaļpirkuma tiesības. Iegūtie naudas līdzekļi ir pirkuma maksa, nevis kredīts. Par tālākiem nosacījumiem katrs klients vienojas individuāli, izvērtējot sev izdevīgāko. Šobrīd šis pakalpojuma veids ir viens no aktuālākajiem pakalpojumiem. Šis finanšu veids nav kreditēšana. Tā ir klientam laba iespēja sakārtot maksātspēju un iegūt labus nosacījumus turpmākiem hipotekārajiem kredītiem. Ja īpašums netiek atpakaļpirkts vai tiek pārkāpts kāds no līgumā atrunātajiem punktiem, līgums var tikt nepagarināts un tiek zaudētas atpakaļpirkuma un īpašuma tiesības.

 

SIA "Latvijas Hipotēka" piedāvās elastīgus nosacījumus jebkurā no situācijām, lai Jūs varētu sakārtot savas finanses. Mūsu speciālisti piedāvā bezmaksas finanšu konsultāciju, kuras laikā varēsiet uzzināt sev piemērotāko risinājumu.
 


Pieteikties