Jautājumi & Atsauksmes

Pieteikuma forma

Uzņēmuma nosaukums
Reģ. Nr.
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Tālrunis*
Aizdevuma summa (EUR)
Patērētāja ienākumi (EUR)
Kopējās citu kredītu saistības (EUR)
Īpašuma veids
Īpašuma adrese

Piekrītu saņemt jaunumus no SIA "Latvijas Hipotēka"

Piekrītu, ka manis sniegtā informācija var tikt nodota SIA "Latvijas Hipotēka" sadarbības partneriem piedāvājuma izvērtēšanai.

Lauki, kas atzīmēti ar (*) jāaizpilda obligāti.

Kredītu apvienošana

Visu kredītu apvienošana vienā

Apvieno visus kredītus vienā vai veic esošā kredīta pārkreditāciju. Tādējādi iespējams ietaupīt laiku un naudu. Apvienot iespējams ātros kredītus, auto kredītu, hipotekāro kredītu, pāteriņa kredītus un citus.

 • Kredīta apjoms: līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības
 • Termiņš: līdz 10 gadiem
 • Nodrošinājums: Nekustamais īpašums
 • Procentu likme: Tiks piedāvāti vairāki kredīta veidi, ļaujot klientam izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

 

Jūsu ieguvumi:

Mazāki ikmēneša maksājumi un zemāka procentu likme.
Maksājums pie viena aizdevēja.
Ātrāka kredīta atmaksa.

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums ikvienam, kurš vēlas apvienot esošos kredītus vai veikt viena kredīta pārkreditāciju. Klientam, kurš vēlas izmantot šo pakalpojumu Latvijā jāpieder nekustamajam īpašumam.

Lasīt vairāk...

Pakalpojums tiek sniegts ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš ir sasniedzis vismaz 21 gada vecumu un kura īpašumā ir kāds nekustamais īpašums (dzīvoklis, māja vai zeme), kurš kalpo kā darījuma ķīla. Kredītu apvienošana iespējama SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapā aizpildot tur atrodamo pieteikuma formu vai zvanot uz bezmaksas uzziņu tālruni. Galvenokārt pieteikumi tiek izskatīti 24h laikā, bet ja nepieciešama padziļinātāka izvērtēšana klientu konsultants par to telefoniski informēs pieteicēju. Telefona sarunas laikā klients tiek informēts par nepieciešamiem dokumentiem, kuru iesniegšana palīdz precīzāk izvērtēt pieteikumu.

Kredītu apvienošana tiek izvēlēta arvien biežāk, jo tas ir lielisks veids kā samazināt savus ikmēneša izdevumus, jo apvienojot kredītus iespējams samazināt šī brīža procentu likmi uz izdevīgāku, kā arī laiku, jo turpmāk aizdevums jāatmaksā pie viena aizdevēja, nevis pie katra kredītdevēja. Kredītu apvienošana ir iespēja apvienot visa veida kredītus, kā piemēram:

 • ātros kredītus,
 • patēriņa kredītus,
 • auto līzingu un citus,
 • kā arī jebkuru kredītu ir iespējams pārkreditēt, lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus.

Turpmāk ik mēnesi ir jāveic tikai viens vienīgs maksājums. Klientiem ar labu kredītvēsturi iespējams iegūt labvēlīgākus nosacījumus (piemēram, zemāku procentu likmi). Kredīta apmēra summu ietekmē ķīlas vērtība. Ķīlas vērtējums tiek veikts ar sertificēta vērtētāja starpniecību. Sākotnēji īpašuma aptuvenā vērtība tiek noteikta pēc iesniegtajiem materiāliem, kad darījums parakstīts, tiek piesaistīts vērtētāju biroja speciālisti, kas apseko objektu un izsniedz aktuālu vērtējumu.

Kredītu apvienošana var palīdzēt rast risinājumu situācijā, kad klients sāk saprast, ka aizņēmies vairāk kā spēj atdot, saņemto aizņēmumu klients izmanto esošo saistību dzēšanai,

...bet, kā jau minēts, jaunās saistības ir ar zemāku procentu likmi, līdz ar to klientam ir iespējam samazināt ikmēneša izdevumus. Kredītu apvienošana galvenokārt tiek izvēlēta, lai apvienot ātros kredītus, jo ja tas netiek atmaksāts uzreiz, bet tikai pagarināts pamatsumma netiek dzēsta un izdevumi tikai paildzinās. Par ietaupījumu iespējams pārliecināties apmeklējot SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapu sadaļu kalkulators, kur katrs var aprēķināt savu iespējamo ietaupījumu. Kā arī kredītu apvienošana ir iespēja apvienot cita veida kredītus, kā piemēram auto līzingu un patēriņa. Pie darījuma slēgšanas klientam iespējams aizņemties papildus finanšu līdzekļus, ja tas, izvērtējot iesniegtos dokumentus, ir iespējams.

Procedūra, kas tiek veikta, ja klientam interesē kredītu apvienošana ir sekojoša.

 • Sākotnēji tiek saņemts pieteikums, kuru klients aizpildījis elektroniski SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapā, tas tiek sākotnēji izvērtēts un kredītspeciālists pa norādīto kontaktinformāciju sazinās ar pieteicēju.
 • Uzzinot detalizētāku informāciju par vēlamo aizdevuma summu un īpašumu, tiek piedāvāta tikšanās.
 • Pēc tikšanās ofisā, klients tiek iepazīstināts ar iespējamajiem risinājumiem, klienta kredītspēja tiek izvērtēta apsekojot dažādus kredīt reģistrus un konta izdruku.
 • Klientam uzklausot kredītspeciālista piedāvājumu iespējams apdomāt un izvērtēt vai kredītu apvienošana viņam ir piemērotākais risinājums.
 • Jebkurš darījums, kas tiek slēgts starp klientu un SIA “Latvijas Hipotēka” tiek apstiprināts pie zvērināta notāra, kurš atkārtoti pārliecinās par klienta veiktspēju un darījuma līguma izpratni.

Katrs klients ir atšķirīgs un darījums unikāls, līdz ar to katru klientu vērtējam individuāli, cenšoties viņam piedāvāt piemērotāko un izdevīgāko situācijas risinājumu. Kredītu apvienošana bieži vien ir iemesls kādēļ klienti izvēlas tieši mūsu pakalpojumu, jo ilgstoši nav radusies iespēja atbrīvoties no citiem kredītiem, kuru procentu likme ir salīdzinoši augstāka. Kredītu apvienošana ir lielisks risinājums klientiem, kuriem ir pietiekami ienākumi, lai kredītu varētu aizņemties bankā uz izdevīgākiem nosacījumiem, bet pēdējo sešu mēnešu laikā ir ņemts kaut viens ātrais kredīts. Apvienojot kredītus un maksājot pie jaunā kreditora iespējams atbrīvoties no konta pārskatā bijušajiem ātrajiem kredītiem, kā rezultātā vēl pēc sešiem mēnešiem iespējams kreditēties bankā.

Kad kredītu apvienošana ir veikta, klientam jāturpina pildīts uzņemtais un jāmaksā ikmēneša maksājums, bet dažkārt var rasties neplānoti izdevumi, kas var kalpot kā traucēklis tekošā maksājuma veikšanai. Šādā gadījumā klientam nekavējoties jāvēršas ar iesniegumu SIA “Latvijas Hipotēka” birojā, kura saturā klients apliecina maksājuma kavēšanu, turpmāko maksājuma mēnesi un pārskatāmi pierāda kavējuma iemeslu, tā rezultātā uzņēmuma ir tiesības izvērtēt iesniegumu un vienoties ar klientu par turpmāku rīcību. Kredītu apvienošana nav veids kā atbrīvoties no saistībām, bet gad veids kā samazināt ikmēneša izdevumus un veiksmīgāk plānot turpmāko kredīta izmaksu. Gadījumā, ja klients ir atradis piemērotāku risinājumu tam jebkurā laikā ir iespēja veikt pārkreditāciju. Lai uzzinātu vairāk, kas nepieciešams, lai kredītu apvienošana būtu iespējama, aicinām sazināties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem un vienoties par bezmaksas vizīti, kuras laikā klients tiek iepazīstināts ar situācijas iespējamo risinājumu. Pēc tikšanās klientam ir iespēja piedāvājumu apdomāt un izvērtēt vai tas ir izdevīgākais, pozitīva lēmuma rezultātā darījumu iespējams nokārtot pāris stundu laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.